Dla dzieci

KSJ to impreza nie tylko sportowa, ale także edukacyjna. Przygotowaliśmy dla najmłodszych i młodych kibiców stoiska z grami i ciekawostkami oraz grę edukacyjną ” Jeździectwo w szerszym wymiarze.” W czasie odpoczynku od sportowych emocji, będzie można spędzić czas  wciekawy sposób – bawiąc się i ucząc nowych rzeczy.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Fun Robotisc – zbuduj własnego robota.

Na naszych zajęciach budujemy roboty, które malują flamastrami, czy też grają skomponowaną przez dzieci muzykę, zatem każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie i miło spędzi z nami czas.
Celem warsztatów jest rozpowszechnienie zainteresowania robotyką wśród dzieci i młodzieży. Poprzez zabawę klockami Lego MindStorms dzieci uczą się nie tylko konstruowania robotów, ale również ich programowania, tak aby wykonywały konkretne czynności.Zajęcia rozwijają umiejętności logicznego myślenia i jednocześnie oddziałują na kreatywność dzieci, poprzez bodźce pobudzające wyobraźnię, innowacyjność i rozwijają „problem solving skills”.

Wokół świata – poznaj z nami obce kraje.

Wyruszaj z nami w świat. Poznaj inne kultury – ich zwyczaje, kulinaria i język. Przygotujemy piękne lampiony, poznamy flagi i hymn, zaśpiewamy francuskie piosenki i dowiemy się co jedzą w odległych krańcach świata.

Warsztaty językowe Helen Doron – jeździectwo po angielsku

Dowiedz się jak nazywa się siodło, kłus albo kantar po agielsku. Seria zabaw prowadzonych w języku angielskim na tematy związane z jeździectwem i nie tylko. W trakcie zabawy dzieci poznają nowe zwroty i słownictwo. Wszystkie zajęcia prowadzone są metodą Helen Doron, nauki od najmłodszych lat – poprzez zabawę.

Gry i zabawy z Mama Tata i Ty

Proponujemy gry i zabawy z animatorami, konkursy plastyczne, muzyczne, karaoke, teatrzyki i wiele innych zajęć, które sprawią, że Twoje dzieci miło i twórczo spędzą czas.

W każdy weekend planujemy inną animację. Część zajęć ma charakter cykliczny, należą do nich:

zajęcia ruchowe – „Proste plecki”, „Prawa nóżka, lewa nóżka…”;

zajęcia plastyczne – „Rączki malują, rączki rysują!”, „ekoZabawy”;

Oprowadzanki i przejażdżki bryczką

Na zawodach jeździeckich nie może zabraknąć oprowadzanek na kucykach. Tutaj można złapać „końskiego bakcyla” i rozpocząć wielką przygodę z jeździectwem. Wielu wspaniałych zawodników swoje pierwsze kroki stawiało na grzbietach dzielnych kucyków na oprowadzankach. Dla dzieci o rodziców przygotowaliśmy także wyjazdy do lasu bryczką.

 

 

 

zwalcznude

MAMA_TATA

helenDoron

Mama_Tata

_DSC7943

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress