Gospodarze KSJ

Gospodarzami edycji 2014 KSJ są cztery dobrze znane w okolicy stajnie. Ich właściciele dobrze się znają, a przede wszystkim – lubią się. Wspólna praca w zgranym zespole to gwarancja sukcesu i wspaniałej atmosfery.   Można powiedzieć, że to stały i pewny skład drużyny KSJ.

Szkoła Sportów Konnych

Szkoła Sportów Konnych swoją działalność opiera na idei wychowania przez sport. Szkolenie jeździeckie prowadzone jest systemowo, permanentnie, bezpiecznie i ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz podnoszenie poziomu techniki jeździeckiej naszych uczniów.

Jako placówka posiadająca certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego,  realizujemy program systemu szkolenia Związku. Szkoła to przestrzeń dla rozwoju młodych osób, realizacji ich potrzeb i pomysłów. Skupiamy wokół siebie ludzi zaangażowanych, mających w sobie pasje i miłość do koni. Tworzymy więzi i poczucie wspólnoty wśród naszych uczniów, rodziców oraz trenerów. Poprzez trening i zawody sportowe Szkoła kształtuje w zawodnikach charakter oraz postawę sportową.

www.szkolasportowkonnych.pl

Stajnia Bobrowy Staw

Stajnia Bobrowy Staw to doskonałe miejsce dla jeźdźca i dla konia wybudowane na najwyższym europejskim poziomie. Prowadzimy pensjonat dla koni a naszym pensjonariuszom oferujemy bogatą infrastrukturę. Posiadamy przestronne boksy, myjki wewnętrzne i zewnętrzne, solarium, karuzelę. Treningi odbywają się na kwarcowym czworoboku, parceurze i w pełnowymiarowej hali treningowej.
www.bobrowystaw.pl

Stajnia Zielonki

Niesamowita infrastruktura, dająca niezliczone możliwości – nie tylko treningowe. Wielohektarowe „morze” zieleni, przepiękna murowana stajnia.
„Stajnia Zielonki to pensjonat dla koni, który powstał z pasji i miłości.
Zaledwie kilka kilometrów od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego stworzyliśmy miejsce, gdzie konie i ich właściciele mogą cieszyć się spokojem oraz czerpać radość ze wspólnego przebywania i obcowania z naturą. Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których konie to więcej niż przyjaciele i dlatego tworzymy dla nich jak najbardziej komfortowe warunki, dbając o ich bezpieczeństwo i spokój. Właściciele naszych podopiecznych cenią sobie kameralną atmosferę, profesjonalną obsługę oraz otwartość i indywidualne podejście.”

www.stajniazielonki.pl

SKJ Poczernin

Sportowy Klub Jeździecki Poczernin powstał w 2006 roku jako odzwierciedlenie pasji i zamiłowania do koni i jeździectwa całej naszej rodziny. Pragnęliśmy zapewnić tym pięknym zwierzętom odpowiednie warunki do życia, a jeźdźcom profesjonalne miejsce do treningów. Wierzymy, że pragnienie to udało nam się zrealizować w 100%!

Naszą chlubą jest świetna kadra instruktorsko-trenerska, a także sukcesy naszych zawodników i koni. Oferujemy profesjonalnie wyposażoną stajnię z pełną infrastrukturą jeździecką dla wielbicieli różnych dyscyplin oraz naukę jazdy konnej dla amatorów.

www.poczernin.pl


 

 

logo_ramka_ciemnaNaTransparentnymTle

 

 

bobrowy_staw

 

 

 

poczernin-logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress