Nas nie pokonacie!

Wiatr, plucha czy zawierucha nie dadzą nam rady! Pogoda starała się pokrzyżować nam szyki. Meteorolodzy zapowiadali najbardziej deszczowy weekend w roku. Jednak nasz entuzjazm i świetne humory rozgoniły chmury by rozpocząć rywalizację w II edycji Kampinoskich Spotkań Jeździeckich.

W sobotę spotkaliśmy się w Stajni Kobra Park by rozpocząć rywalizację w ujeżdżeniu. Ktoś powie „no to wynudziliście się jak mopsy”. Jednak wielu z Was zaskoczę tak wielkiej frekwencji pozazdrościły by nie jedne zawody regionalne. Po pierwszym dniu stwierdziliśmy, że początki bywają najtrudniejsze. Zawodnicy z konkursu „pierwszy krok” zostali zlani z nieba mocnym deszczem. Ale już na dekoracji uśmiechali się od ucha do ucha trzymając wszyscy cenne nagrody w rękach. Kolejne konkursy ujeżdżeniowe w aurze tropików się nie odbywały, ale może i dobrze, ponieważ poziom pierwszej piątki w każdym z konkursów był wyrównany i temperatura mogła ostudzić nerwy naszych debiutujących zawodników.

Ujeżdżenie okazało się rozgrzewką do niedzielnych konkursów skokowych. Wszyscy święci w niebie zrobili porządki i słońce zaświeciło w niedzielny poranek nad całą puszczą kampinoską, a nasze zawody rozkwitły w całej okazałości. Pełna ilość atrakcji dodatkowych, wypełnione parkingi, publika bijąca brawa i wszyscy dzielnie rywalizujący na parkurach. Najkrócej rzecz ujmując mimo obaw o pogodę wszyscy tryskali zapałem i fantastycznymi humorami. Dziękujemy i prosimy o więcej. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w stajni HorseWorks.

admin

Leave Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress