ue_ksj

Dofinansowanie UE

W ramach całego cyklu imprez hippicznych odbywających się pod nazwą „Kampinoskie Spotkania Jeździeckie” trzy spotkania z ośmiu, organizuje Stajnia Horse Works. Właściciele stajni HW otrzymali na ten cel dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach działania :

„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Dzięki wsparciu finansowemu udział w imprezach organizowanych przez Horse Works jest całkowicie bezpłatny.

Każde spotkanie organizowane przez HW odbywa się na terenie innej partnerskiej stajni, by dać szansę młodym jeźdźcom na występ na własnym, znanym im terenie. Organizacja imprezy umożliwi udział w zawodach jeźdźcom – amatorom (osobom uprawiającym rekreacyjnie jazdę konną 2-3 razy w tygodniu i nie posiadających aspiracji lub środków do uprawiania wyczynowo tego sportu). Zawody dadzą uczestnikom szansę na sprawdzenie umiejętności oraz pozwolą poczuć emocje związane ze współzawodnictwem. Jednocześnie „Kampinoskie Spotkania Jeździeckie” to promocja walorów przyrodniczych regionu, gdyż impreza odbywać się będzie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Spotkaniom hippicznym będzie towaszyszyć wystawa plenerowa pt.: „Kampinoskie pejzaże” udostępniona przez Kampinoski Park Narodowy. Autorami zdjęć są: Grzegorz Okołów, Agnieszka Czarnocka, Tomasz Hryniewicki, Ewa Kacperek, Adam Ławnik, Anna Antosik.

 

 

zdjecia_kampinos_0

zdjecia_kampinos_2

zdjecia_kampinos_3

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress