Vive la Kampinos!

W pierwszy weekend października, Kampinoska społeczność oszalała w emocjach finałowych rozgrywek Kampinoskich Spotkań Jeździeckich 2014. W sobotę rozdane zostały nagrody dla ujeżdżeniowców, zaś w niedzielę dla dzielnych skoczków.

Gwar wokół i wyczuwalne przez wszystkich emocji, tymi krótkimi słowami można było by opisać imprezę wieńczącą cykl KSJ 2014. Tym razem mogliśmy się spotkać w Stajni Zielonki, która gościnnie witała wszystkich jeźdźców z rumakami oraz towarzyszącą im publikę zagrzewającą do walki. Sobota przyniosła dzień rozstrzygnięć ujeżdżeniowych. Gdzie po raz pierwszy niektórzy z jeźdźców odważyli się pojechać swoje pierwsze programy dowolne do muzyki. Na początku baliśmy się że gdy ogłosimy rozegranie takich konkursów na dwa tygodnie przed finałem nie zdążycie się przygotować. Jednak po raz kolejny zaskoczyliście nas swoją pozytywną energią, i mogliśmy oglądać naprawdę dobrze przygotowane układy do muzyki na ujeżdżeniowym czworoboku.

Piękna niedziela w jesiennym słońcu, pozwoliła na rozegranie emocjonujących przejazdów skokowych. Emocje sięgające zenitu, gdyż każdy chciał zyskać ostatnie punkty w finale nie przesłoniły nikomu prawdziwie sportowej i pełnej zasad fair play rywalizacji. Zadania stawiane przez gospodarza toru z zawodów na zawody były coraz trudniejsze, jednak również i wy odrabialiście „zadania domowe” i za każdym razem poprawialiście styl swojej jazdy za czym szły coraz lepsze wyniki.

Kampinoskie Spotkania Jeździeckie 2014 przechodzą do historii. Zapiszą się w naszej pamięci jako zawody pełne uśmiechu jak i sportowej walki, jeźdźców koni jak i przejęty rodzin naszych zawodników. Jest nam niezmiernie miło że na każdych spotkaniach mimo niesprzyjającej czasem aury tak dzielnie wszyscy kibicowali naszym małym czy większym sportowcom. Ostatnie zawody były potwierdzeniem że połączenie pasji i przyjaznej rywalizacji sportowej przynosi fantastyczne efekty.

 

admin

Leave Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress